Życzenia Ks. Proboszcza na Święte Triduum Paschalne oraz Wielką Noc Zmartwychwstania Pańskiego

Na Święte Triduum Paschalne oraz Wielką Noc Zmartwychwstania Pańskiego pragnę złożyć wszystkim Drogim Parafianom, ich Rodzinom oraz Odwiedzającym naszą parafialną stronę, najlepsze życzenia:

- prawdziwej, głębokiej jedności z Najwyższym Kapłanem w uroczystość Wielkiego Czwartku, gdy obchodzimy pamiątkę ustanowienia Eucharystii i sakramentu Kapłaństwa, dziękując zarazem za kapłańską posługę i pośrednictwo w otrzymywaniu wszelkiego dobra od Boga,

- mocy i nieustannego wsparcia Bożą łaską wobec wszelkich cierpień i podziałów, abyśmy obejmując Ukrzyżowanego i Opuszczonego Jezusa i uczestnicząc w Jego Pasji, mogli doświadczać radości Zmartwychwstania i nadziei płynącej z pustego Grobu,

- wiele dobra i życzliwości od bliźnich, abyśmy wypełniając Testament Jezusa, żyjąc wzajemną miłością, budowali już tu Królestwo Boże.

Radosnego Alleluja !!!

Z wyrazami szacunku i pamięcią w modlitwie –
Proboszcz Parafii Matki Bożej Miłosierdzia w Pilawicach
Ks. Marcin Rutkowski