Księga Gości

Jeśli odwiedzasz naszą stronę parafialną, chciałbyś podzielić się jej odbiorem, wpisz się do Księgi Gości, wypełniając poniższy formularz.

Wpisz kod
* Pola obowiązkowe
  • Marzena Salwowska (poniedziałek, 02. czerwiec 2014 19:10)

Gratuluję strony. Zapraszam również do odwiedzania chrześcijańskiego portalu KulturaDobra.

• Damian (środa, 22. styczeń 2014 14:46)

Szczęść Boże, Bardzo estetyczna strona www. Zapraszam także na stronę mojej parafii w Gomulinie: http://www.parafiagomulin.pl

• Anna Skwierczyńska (poniedziałek, 20. maj 2013 13:55)

Szybkiego powrotu do pełni zdrowia dla ks. Proboszcza

• Była Parafianka (środa, 29. sierpień 2012 23:27)

Polecam!miła atmosfera!Super Proboszcz i Parafianie!!!

• Magdalena Zinserling (poniedziałek, 27. sierpień 2012 13:36)

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za zaproszenie i możliwość uczestnictwa we wczorajszych uroczystościach - wzruszające było odnowienie przyrzeczeń Maryjnych... i Rota odśpiewana pełnym głosem... Mam
    nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mogli u Was zaśpiewać w większym składzie, lub Ksiądz zawita do nas, do Ofiarowania Pańskiego. Szczęść Boże!

• Była parafianka z Pilawic (czwartek, 28. czerwiec 2012 11:50)

Szczerze gratuluję Księże Proboszczu.

• parafianka z Janaszówka (wtorek, 17. kwiecień 2012 12:30)

Witam serdecznie i gratuluję!!!
    - tak pomysłowej, estetycznej i przede wszystkim aktualnej, strony dawno nie widziałam.
    Serce rośnie, gdy widzę, jak wspaniałą, prężną i przyjazną dla wszystkich staje się nasza parafia.

Pilawicka parafia jest jak najbardziej na czasie.
    Brawo dla Księdza Proboszcza !!!!

• bogusława żygmunt (wtorek, 10. kwiecień 2012 23:30)

kiedyś należałam do tej parafii